Solutions_High-Speed ​​Terminal Damgalama Hattı

Solutions_High-Speed ​​Terminal Damgalama Hattı

HongEr Solutions_High Hız Terminali Damgalama Hattı
terminal
Elektronikteki bir terminal, elektrik devrelerini birleştirmek için bir donanım cihazıdır. Çok farklı terminaller vardır:
Eklemelerine
Bardaklar
Kancalar
Lehim pabuçları
Dil Sıkma terminalleri (halka terminalleri)
Turrets
Test probları (pogo terminalleri)
Klipler
Vida terminalleri
Sekme terminalleri (hızlı bağlantı, hızlı bağlantı kesme)
Tel fındık
Yüksek Hızlı Terminal Damgalama
Otomotiv, iletişim, bilgisayar ve diğer elektronik imalat sanayilerinde terminaller vazgeçilmez parçalardır. Genellikle bir şerit formundadır, bir sıkıştırma kafası ve bununla entegre edilmiş bir kurşun ayağı vardır ve şerit sac damgalama ile oluşturulabilir.
Geleneksel terminal damgalama işleme yöntemi, geleneksel baskıyı elle besleme ile kullanır. Bununla birlikte, bu yöntem düşük işleme verimliliğine, zayıf ürün kalitesine, yüksek işlem maliyetine ve yüksek işçilik yoğunluğuna sahiptir ve modern işleme ve üretimin ihtiyaçları için giderek daha uygun değildir.

Terminal üretimi için, şu anda damgalama endüstrisindeki en verimli ve güvenilir işleme yöntemi, yüksek hızlı damgalama üretim hattının kullanılmasıdır. Üretim verimliliğini arttırmak için sadece metal şerit terminalinin damgalanmasının işlem hızını iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda modern işleme ve üretim ihtiyaçlarını gerçekten karşılayan kaliteli ve düşük maliyetli terminaller üretir.
Terminal Damgalama Hattı için Genel Ekipman Konfigürasyonu:

Bir yüksek hızlı terminal damgalama hattı genellikle yüksek hızlı çözme için bir palet çözücü, şerit tesviye ve stres giderme için bir hassas düzleştirici makinesi, yüksek hızda besleme için bir tutucu besleyici, üretimi damgalamak için yüksek hızlı bir punch presinden oluşur. ve damgalı terminalleri otomatik tesviye ve toplama için bir recoiler makinesi. Birlikte, çeşitli tip ve uygulamaların terminal ürünlerini işleyebilen eksiksiz ve tam otomatik bir damgalama hattı oluştururlar.

Terminal yüksek hızlı damgalama üretim hattının kullanımı sırasında, operatörün yalnızca basit besleme, hazırlama, ayarlama ve test gerçekleştirmesi gerekir. Bundan sonra, üretim hattı, herhangi bir manuel yardım olmaksızın tüm bobinin işlenmesini tamamlayabilir.


FU HongEr palet çözücü, terminal damgalama, metal düğme ve küçük elektrik parçaları presleme hattı gibi yüksek hızda damgalama hattı için idealdir.

Besleme hızı dakikada 24 m'ye ulaşabilir.

Bir defada 150mm genişlik bobin 4 adet stok ve her türlü bobin iç çapı için uygun olabilir.

GS HongEr mekanik yakalayıcı besleyici makinesi, terminal damgalama, küçük elektrikli parçalar damgalama vb gibi yüksek hızda damgalama hattı için idealdir.

Besleme hızı 1200SPM'ye ulaşabilir.

Beslemeden sonra malzeme yüzeyinde iz bırakmadan, tutucu besleyici bakır, paslanmaz çelik, alüminyum vb. Malzemeler için idealdir.
Yüksek yoğunluklu dökme demirden yapılan makine gövdesi, doğal ortam sayesinde stresi ortadan kaldırır, makine dayanıklılığını sağlar.

Otomatik besleme, tek vuruş veya aşamalı kalıp uygulamalarında yüksek doğruluk performansı.

Zorunlu yağlama sistemi, işletim güvenilirliğini sağlar.

Elektrik kontrol sistemi, yüksek bir otomasyon işlemine ulaşır.

İsteğe bağlı için 65ton, 85ton, 125ton