FABTECH Mexico 2019 şirketinde HongEr

FABTECH Mexico 2019 şirketinde HongEr

özet

HongEr, FABTECH Meksika’da sergilenecek ve yeni müşteriler edinmenin yanı sıra mevcut müşterilerle buluşacak. Pres makinesi otomasyon ekipmanımız, özellikle metal sac damgalama endüstrisinde, özellikle de otomobil üretiminde kullanılan kompakt bobin besleme hattı yüksek mukavemetli çelik, elektronik üretiminde yüksek hassasiyetli damgalama için NC servo besleyicili kombine açıcı düzleştirici makinede yaygın olarak kullanılmaktadır.

FABTECH Meksika, 2019 - Monterrey
Tarih: 7-9, Mayıs 2019
Adres: Cintermex, Av Fundidora 501, Obrera, 64010 Monterrey, NL, Meksika
FABTECH Meksika 2019 Hakkında
FABTECH Mexico, Meksika'nın önde gelen metal üreticileri için ana toplantıdır.

Eşlik eden etkinlik 575 katılımcıyı bir araya getirecek ve 140.000'den fazla net fit kare gösteri katını kapsayacak. Meksika ve Güney Amerika'dan gelen 13.000'den fazla katılımcı, metal şekillendirme, imalat, kaynak ve terbiye endüstrilerindeki en son yenilikleri ilk elden çözümler, ağ, öğrenip deneyimlemek için Cintermex'te birleşecek.

Rekabet avantajı elde etmek isteyen küçük ve orta ölçekli şirketler için, ileriye yönelik yol en yeni ekipman teknolojilerini kullanmaktır, bunun nasıl yapılacağını keşfetmek için mükemmel bir yerdir. Metal damgalama imalatında rulo besleme için ideal bir çözüm olan en son rulo işleme ekipmanımızı sergileyeceğiz .
FABTECH Meksika'da HongEr basın odası otomasyonu
HongEr, FABTECH Meksika’da sergilenecek ve yeni müşteriler edinmenin yanı sıra mevcut müşterilerle buluşacak.

Pres makinesi otomasyon ekipmanımız, özellikle metal sac damgalama endüstrisinde, özellikle de otomobil üretiminde kullanılan kompakt bobin besleme hattı yüksek mukavemetli çelik, elektronik üretiminde yüksek hassasiyetli damgalama için NC servo besleyicili kombine açıcı düzleştirici makinede yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sac damgalamada rulo besleme için ideal bir çözüm olan en son rulo işleme ekipmanımızı sergileyeceğiz, Stand 337'de HongEr'i ziyaret etmek için zaman ayırabileceğinizi umuyoruz.
Hassas bobin taşıma: açma, düzeltme, besleme
FABTECH Mexico'da bu yıl en yeni ve en popüler kompakt bobin besleme hattı GLK serimizi sergileyeceğiz.
GLK COMPACT COIL BESLEME HATTI
GLK serisi, bir tür baskı odası otomasyon ekipmanıdır, biz bunu 1’de Decoiler Straightener Feeder 3 veya Compact Coil Feeding Line olarak adlandırıyoruz.

Bu ekipman, bazen yağlama ve kesme ünitesiyle donatılmış, açıcı, düzleştirici ve besleyici ünite içerir.

HongEr'in yenilikçi makine yapısı ve uluslararası marka elektrik sistemi ile birlikte, metal bobinleri en iyi doğrultma performansı ve yüksek hassasiyetli besleme ile işleyebilir.

GLK kod çözücüsü düzleştirici besleyicimizin çoğu müşterinin özel ürün uygulamasına göre özelleştirilebilir.

FABTECH Meksika'daki 337 no'lu standdaki kombine açıcı düzleştirici besleme makinesi GLK serisine bakın.
Stand 337'de bizimle tanışın
FABTECH Mexico'daki ekibimiz, şerit bobin işleme konusundaki tüm sorularınızı yanıtlamak ve metal damgalama işinizin karlılığını nasıl artırabileceklerini belirlemek için 337 numaralı standda olacak!

Bizimle daha erken konuşmak isterseniz, her zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz:
E-posta: export@he-machine.com