FAQ
tüm
Coil Hanlding Ekipmanları
Bobin Besleyici Hakkında
Bilgi damgalama hakkında
Decoiler Düzleştirici Besleyici Hakkında
Çözücü hakkında

tüm

Çift açıcılı kompakt kangal besleme hattınız var mı?

S: Çift açıcılı kompakt bobin besleme hattınız var mı? C: Evet, HongEr, çift açıcı ile açıcı şeritleyici besleyici kombinasyonu sağlar. Bu, iş verimliliğini artıran yüksek otomasyona sahip bir açıcı düzleştirici besleyicidir. Çift açıcı parçası, bobinin rahat ve hızlı bir şekilde değiştirilmesine yardımcı olabilir. Bu bobin besleme hattında 50 mm ila 1000 mm şerit genişliği ve 0,3 mm ila 6,0 mm sac kalınlığı dahil olmak üzere çok çeşitli bobin özellikleri kullanılabilir. Bu model hakkında daha fazla özellik için BURAYA tıklayın. Veya daha fazla ayrıntı için şimdi BİZE ULAŞIN.

4 Adımda Araç Plakası Nasıl Yapılır? Metal Damgalama Talimatları

4 Adımda Araç Plakası Nasıl Yapılır: Metal Damgalama Talimatları Bir arabanın yolda yasal olarak çalışabilmesi için araç plakaları gereklidir. Tüm dünyada otomobil kullanıcılarının sayısının artmasıyla, otomobil plakalarına olan ihtiyaç da artıyor. Bu yazıda size bir plakanın nasıl üretildiğini göstereceğiz. (Talimatları bu video bağlantısında da bulabilirsiniz: https://youtu.be/-A3KB7iz4Ho Aşama 1 Metal malzemeyi çözmemiz gerekiyor. Sonra düzeltin. Bu süreçte HONGER Makine'nin "2'si 1 arada açıcı düzleştirici" makinesini kullanıyoruz. Adım 2 Metal saca önceden basılmış bir sac uygulayacağız. Bu önceden basılmış tabaka, levhanın ana rengine sahiptir. Levha üzerindeki kaplamada da yansıtıcı malzeme vardır. Bu süreçte bir "laminasyon makinesi" kullanıyoruz. Aşama 3 Kaplanan rulo sac, kalıplarla monte edilen pres makinesine beslenir. Ardından, gerekli anahat şekline sahip kapalı bir metal boşluk elde ederiz. Bu işlemde bir besleyici , pres makinesi ve HONGER Makinesinden bir çift kalıp kullanılır. 4. adım Yükseltilmiş karakterleri oluşturmak için metal boşluğu damgaladık ve karakterler mürekkeple renklendirildi. Bu işlemde, ısıyla baskı filmlerinin yanı sıra bir oyma makinesi ve bir ısı presleme makinesi kullanılmaktadır. VİDEO BAĞLANTISI Araç Plaka Üretim Hattı Giriş: Araç plakaları 4 adımda nasıl yapılır? https://youtu.be/-A3KB7iz4Ho Bu 4 adımdan sonra araç plakası bitirilir. Yansıtıcı kaplama, kolluk kuvvetleri için plakaların farların veya el fenerlerinin ışığında okumasını kolaylaştırır ve otoyolda bir güvenlik cihazı olarak daha etkilidir. HONGER MACHINE'dan bu makaleyi faydalı bulacağınızı umuyoruz. HONGER Machine (www.hongerjixie.com), açıcılar, düzleştiriciler, besleyiciler ve pres makineleri gibi metal damgalama makineleri üreten Çinli profesyonel bir üreticidir . Başka sorularınız varsa, lütfen bize export@he-machine.com adresine ücretsiz bir e-posta gönderin . İLGİLİ ÜRÜNLER Açıcı Düzleştirici 2'si 1 Arada Makinede (GL Serisi) NC Servo Besleyici (RNC Serisi) Kalıplarla monte edilmiş Güç Pres Makinesi (APA Serisi)

Siemens Servo Kontrollü servo besleyiciniz var mı?

Siemens Servo Kontrollü servo besleyiciniz var mı? Evet, HongEr, müşterimizin özel isteğine göre servo besleyici makinesini özelleştirebilir. Aşağıdaki video, Siemens Servo Sistemi ile donatılmış servo besleyicilerimizden biridir: Siemens Dokunmatik Panel Siemens Servo Kontrolü HongEr, özel uygulamanız için farklı servo besleyiciler sağlar, RNC, pnömatik bırakmalı servo besleyicidir. RNC serisi hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki resme tıklayın. NCP, zikzak hareketli servo besleyicidir. NCP serisi hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki resme tıklayın. Diğer bobin besleyici türleri için daha fazlasını bulmak için lütfen buraya tıklayın. Veya size uygun bir konfigürasyon bulmak için şimdi bizimle iletişime geçin: export@he-machine.com

Uncoiler / Decoiler nedir? Pres hattınız için doğru bir açma makinesi nasıl seçilir?

Açıcı / Açıcı nedir? Pres hattım için doğru bir çözücü makinesi nasıl seçilir? S: Açıcı / Açıcı nedir? C: Açıcı veya Açıcı, çelik şeridi tutmak ve güvenli bir şekilde açmak için kullanılan bir tür bobin taşıma ekipmanıdır. Genellikle sac düzleştirici ile yapılandırılmış bir metal bobin işleme hattının başlangıcında bulunur ve besleyiciye basın . S: Kaç çeşit Uncoiler makinesi var? A: Birçok farklı türde açıcı makine vardır. Açıcı makine farklı sürücü yollarına bölündüğünde: - Motorlu Açıcı - Motorsuz Açıcı Açıcı makine farklı genişleme yoluna bölündüğünde: - Manuel Genişletme Açıcı - Hidrolik Genleşme Açıcı Ayrıca çift başlıklı açıcılar, dört başlıklı açıcılar vb. Vardır. Motorlu Açıcı Motorsuz Açıcı Manuel Genişletme Açıcı Hidrolik Genleşme Açıcı S: Benim için doğru bir açma makinesi nasıl seçilir? C: Uygulamanız için bir çözücü düşünürken, hesaba katmanız gereken birkaç temel değişken vardır: 1. Malzemenin kalınlığı 2. Metal şeridin genişlik aralığı 3. Maks. metal bobin ağırlığı 4. Bobin iç çapı ve dış çapı 5. Başvurunuz ve hız talebiniz Bunların tümü, başarılı bir kurulum için gereken açıcı konfigürasyonunu ve yeteneklerini etkiler. Uygulamanız için en iyi bobin taşıma çözümünü bulmak için şimdi bizimle iletişime geçin. S: Hong-Er bobin açıcılar hangi sektörlerde bulunuyor? C: Hong-Er Uncoilers, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli endüstrilerde bulunabilir: Otomotiv ve Motosiklet Elektrik ve Elektronik Mobilya ve Ev Eşyaları İnşaat Donanım Kostümler …. liste devam ediyor. HongEr Rulo Açıcılar: Standart Açıcı Motorlu Çift Açıcı Motorsuz Özelleştirilmiş Çift Açıcı Motorlu Özelleştirilmiş Hidrolik Açıcı Baskı kolu ile donatın Ağır Hizmet Tipi Hidrolik Açıcı Kola basmadan Ağır Hizmet Tipi Hidrolik Açıcı Baskı kolu ile donatın Her zaman bobin açıcı / çözücü kullanabilen yeni endüstriler ve uygulamalar arıyoruz; eğer varsa metal bobin işleme gerektiren endüstriyel uygulama, neden bizimle iletişime geçip size gösterelim malzeme taşıma ekipmanımızın ne kadar çok yönlü olabileceğini. Şimdi bize ulaşın!